Hotline
0 542 309 15 15

Kurumsal

Deryal Vinç Oto Kurtarma Yol Yardım Forklift Hizmetleri
Kurumsal

Deryal Vinç Forklift Oto Kurtarma Yol Yardım Hizmetleri

Sektörde 30 Yıllık tecrübesiyle sizlerle…

Kurucumuz Sayın Ahmet DERYAL tarafından firmamız 1986 yılında Oto Tamir Servisi olarak başladığı meslek hayatına 1994 yılında ise yeni bir atılım yaparak Oto Kurtarma ve Vinç hizmetleri sektöründe yerini almıştır.

Günümüzde artarak ihtiyaç duyulan bu sektörde sürekli kendini yenileyerek deneyimli kadrosuyla müşteri potansiyelini günden güne artırmıştır.

Şirketimizin ilkesi olan müşteri memnuniyetine daha iyi hizmet verebilmek için Araç Filomuzu en teknolojik donanımlarla zenginleştirmeye devam etmekteyiz.

Vinç hizmetleri , Oto Kurtarma Yol Yardım hizmetleri ve Forklift hizmetlerini 7 / 24 sürdüren firmamız zamanında ve söz verdiği gibi en uygun fiyat politikasıyla sizlere hizmet sunmaktadır.

Sizlere vermiş olduğumuz hizmetler ile sektörde farkımızın her geçen gün daha da öne çıkması; profesyonel çalışanlarımızın bilgi birikimiyle görevlerine tam hakim olmaları sayesinde devam etmektedir.

Vizyonumuz

Sektörde sürekli kendini yenileyen evrensel değerlere olan sorumlulukları bilen bir firma olarak büyümeye devam etmektir

Misyonumuz

Değerli müşterilerimizin haklarına saygı duyarak yüksek kalitede hizmet sunmak…

Bizde MAZERET yok....

Sayfa Başı